TAUBERT to wspaniala kolekcja podomek, szlafroków, dresów i innych artykułów z grupy mody domowej, która jest produkowana w Niemczech przez firmę Taubert Gmbh z Freising. Ta znana od dawna na rynku europejskim marka z wielkim powodzeniem oferowana jest też od kilku lat polskim klientom.

Kolekcja Taubert  jest doskonałym uzupełnieniem oferty specjalistycznych sklepów sprzedających markową bieliznę, tekstylia domowe czy modę damską. Jeżeli jeszcze w Twoim sklepie nie ma tego typu oferty, pomyśl o klientach, którzy szukają tych artykułów. Hitem ostatnich dwóch sezonów są skarpety i buty domowe, które będąc tak naprawdę uzupełnieniem kolekcji podomek i szlafroków, doskonale sprzedają się w sklepach naszych klientów.

Jako wyłączny przedstawiciel handlowy w Polsce współpracujemy z dużym powodzeniem z pokaźną grupą klientów na terenie całej Polski. Obserwujemy ciągle wzrastające zainteresowanie klientów kolekcją TAUBERT. Wspaniałe modne kolory, ciekawy i niepowtarzalny design to kolejne atuty tej marki. Dwie bardzo rozbudowane kolekcje w roku Wiosna/Lato i Jesień/Zima, dają możliwość ciągłego uzupełniania oferty sklepu o atrakcyjne, nowe produkty. Jestem przekonany, że ta oferta zainteresuje Ciebie i Twoich Klientów.

Aby dowiedzieć się więcej o kolekcji TAUBERT, kliknij na link znajdujący się poniżej na stronie lub zadzwoń do naszego biura handlowego pod numer 061 6616857. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego znajdującego się w panelu "kontakt". Skontaktuj się, a my zajmiemy się resztą. Pomożemy Tobie we wprowadzeniu tej oferty do Twojego sklepu! Mamy 20 lat doświadczenia w handlu bielizną! Możesz na nas polegać! Nie zwlekaj!

Zapraszam do współpracy wszystkie zainteresowane firmy i sklepy!

Serdecznie pozdrawiam

Maciej Waszak
MIREXIM Distribution

>> Więcej na stronie producenta