SUNFLAIR Beach Fashion to marka, której producentem jest niemiecka firma produkująca wyłącznie  modę plażową, firma Adolf Riedl Gmbh z Bayreuth. Jako wyspecjalizowany producent, który dodatkowo jest właścicielem kilku kolejnych bardzo znaczących marek  mody plażowej, gwarantuje wszystkim swoim odbiorcom doskonałą jakość produktów i bardzo rozbudowane kolekcje sezonowe.

SUNFLAIR to kolekcja mody plażowej zdecydowanie najszybciej rozwijająca się na polskim rynku i trafiająca do coraz szerszej grupy odbiorców. Bardzo obszerne kolekcje składające się co sezon z około 350-ciu modeli dają możliwość zaopatrzenia sklepu w pełną ofertę mody plażowej i oczywiście występują w pełnym zakresie rozmiarowym, gdyż modele są produkowane w rozmiarach miseczek od A - H i obwodach od rozmiaru 36 do nawet 62. W całej kolekcji są wydzielone specjalne linie adresowane do poszczególnych grup konsumentów, np. duże rozmiary, linia dla młodzieży czy specjalnie przygotowana linia dla Pań po mastektomii. Całości blasku dodaje bardzo ciekawa, często szokująca kolorystyka, która jest zawsze zgodna z najnowszymi trendami mody plażowej obowiązującymi w danym sezonie. Również ogromna ilość  pięknych dodatków do kostiumów, takich jak lekkie parea, zwiewne sukienki, spódniczki, bluzki, tuniki powoduje że kolekcja SUNFLAIR Beach Fashion cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów na naszym polskim rynku.

SUNFLAIR to również moda plażowa dla Panów, na którą składa się co sezon kilkadziesiąt modeli, a prezentowana pod swoją własną nazwą SUN MAN,  występująca w pełnym wyborze rozmiarów podobnie, jak kolekcja damska. W ofercie męskiej znaleźć można zarówno tradycyjne kąpielówki jak i bardzo modne obecnie na rynku szorty  kąpielowe i  kąpielówki z nogawką. Fantastyczne kolory i doskonała jakość tkanin użytych do produkcji gwarantują satysfakcję naszych klientów.

Jeżeli jesteś właścicielem sklepu sprzedającego markową bieliznę lub modę damską to koniecznie  zapoznaj się z kolekcją SUNFLAIR Beach Fashion i rozpocznij z nami współpracę. Marka SUNFLAIR jest absolutnie bezkonkurencyjna, a w połączeniu z marką OPERA stanowi prawdziwą potęgę rynkową i gwarantuje Twojej firmie osiągnięcie doskonałych rezultatów finansowych.

Aby poznać szczegóły i dowiedzieć się więcej na temat marki SUNFLAIR, kliknij na link znajdujący się poniżej i przejdż na stronę producenta, na której możesz zapoznać się z katalogiem on-line lub zadzwoń do naszej firmy pod numer 061 661 68 57. Możesz też wysłać maila. Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do zapoznania sie z kolekcją SUNFLAIR Beach Fashion. Będziesz zachwycony, gwarantuję to Tobie!

Maciej Waszak - MIREXIM Distibution

>> Więcej na stronie producenta