SPEIDEL to prestiżowa marka damskiej bielizny produkowana w Niemczech przez firmę Speidel Gmbh z siedzibą w miejscowości Bodlshausen w okolicach Stuttgartu. Jest to firma z ponad pięćdziesięcioletną tradycją w produkcji bielizny damskiej. To wielkie doświadczenie przekłada się na ofertę, jaką prezentuje na rynku firma Speidel.

SPEIDEL to absolutny lider rynku niemieckiego w swojej kategorii. Doskonałe kolekcje biustonoszy, koszulek, podkoszulek, bluzeczek, majtek, szortów są z powodzeniem sprzedawane przez naszych polskich kontrahentów i cieszą się dynamicznie wzrastającym zainteresowaniem. SPEIDEL to zdecydowanie jedna z najszybciej rozwijających się marek bielizny wysokiej klasy na polskim rynku.

Doskonała jakość materiałów wykorzystywanych w produkcji, począwszy od bawełny, poprzez wiskozę i micromodal, a kończąc na merylu, tactylu i tkaninie wiskozowej z włóknem bambusowym sprawia, że SPEIDEL zdecydowanie wyprzedza konkurentów rynkowych. Wielka różnorodność przepięknych modeli koszulek i majtek cały czas, od wielu już lat, zaspokaja gusta najbardziej wymagających klientów, a dzięki swoim atrakcyjnym cenom jest adresowana do bardzo szerokiego grona konsumentów.

Aby uzyskać więcej informacji o tej ofercie zapoznaj się z serwisem producenta i kliknij na link znajdujący się poniżej na stronie, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 061 6616857 lub wyślij maila korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się w panelu Kontakt. Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zacznij działać! Twoi klienci czekają!

Maciej Waszak
MIREXIM Distribution

>> Więcej na stronie producenta