PILL to doskonała marka bielizny nocnej damskiej. Jako producent stosunkowo wąskiego asortymentu bielizny marka PILL jest znana na rynku przede wszystkim z doskonałej jakości. Będąc wyłącznym przedstawicielem handlowym na rynku polskim, z wielką przyjemnością prezentujemy tę ofertę naszym klientom. Firma Pill Waschefabrik z Nordhorn w Niemczech specjalizuje się w produkcji bielizny nocnej już od ponad 50-ciu lat i jest w swojej dziedzinie wyjątkowym specjalistą.

Dwie kolekcje w roku: Wiosna/Lato i Jesień/Zima, z których każda liczy ok. 150 modeli, to możliwość szerokiego wyboru i doskonałego skomponowania oferty w sklepach naszych kontrahentów. Przepiękny klasyczny design, doskonała jakość i niepowtarzalność wzorów tkanin przy zachowaniu atrakcyjnej ceny produktu daje naszym klientom bardzo duże możliwości w rozwijaniu ich działalności handlowej. Firma stosuje tylko specjalnie selekcjonowane tkaniny do produkcji kolekcji Pill. Głównie jest to bawełna superczesana, a także mieszanki bawełny z wiskozą lub modalem.

Oparcie swojej oferty bielizny nocnej na marce PILL to gwarancja sukcesu handlowego. Dzięki naszym staraniom ta marka obecna jest na polskim rynku już od pięciu lat i bardzo dynamicznie się rozwija zyskując coraz szerszy krąg wiernych konsumentów. Jest dostępna w wielu specjalistycznych sklepach sprzedających markową bieliznę na terenie całej Polski.

Aby zapoznać się z całą kolekcją marki PILL,  kliknij na link znajdujący się u dołu strony i przejdź do serwisu producenta lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 061 6616857 albo poprzez e-mail.

Zapraszam do współpracy dobre sklepy z całej Polski!

Maciej Waszak
MIREXIM Distribution

>> Więcej na stronie producenta