OPERA Swim Fascination to prestiżowa, europejska marka mody plażowej, która produkowana jest w Niemczech przez  firmę Adolf Riedl Gmbh z Bayreuth już od wielu lat z wielkim powodzeniem.

OPERA to jedna z najpiękniejszych kolekcji oferowanych klientom na rynku europejskim, a także w USA, Kanadzie czy nawet Australii. Jest to oferta ekskluzywna skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy pasjinują się modą plażową i oczekują czegoś więcej. Wspaniały i oryginalny design, niepowtarzalne tkaniny, najwyższa jakość, przepiękne kombinacje kolorystyczne to bezsprzeczne atuty marki OPERA. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia aby zobaczyć piekna jest to kolekcja i jak wspaniałe emocje wzbudza już nawet w trakcie oglądania zdjęć.

Jako wyłączny przedstawiciel na polskim rynku marki OPERA zajmujemy się jej dystrybucją z dużym i ciągle wzrastającym powodzeniem już od końca lat dziewięćdziesiątych. Trzeba przyznać, że co sezon kolekcje zachwycają nas swoją oryginalnością i doskonałą jakością. W każdej kolekcji zawsze jest bardzo duża ilość dodatków plażowych, takich jak zwiewne parea, przepiękne sukienki, spódnice czy bluzki wykonane z delikatnych tkanin, które są doskonałym uzupełnieniem kostiumów OPERA Swim Fascination.

Zapoznaj się z całą kolekcją. Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta (link poniżej). Potrzebujesz więcej informacji, masz jakieś pytania - zadzwoń do nas lub wyślij maila ( skorzystaj z formularza).

Zapraszam do współpracy ekskluzywne salony bielizny i mody damskiej!

Serdecznie pozdrawiam,

Maciej Waszak

MIREXIM Distribution

>> Więcej na stronie producenta