O nas

MIREXIM Distribution to wyłączny Przedstawiciel Handlowy w Polsce wielu znanych i prestiżowych marek bielizny wysokiej klasy. Na rynku sprzedaży ekskluzywnej bielizny działamy już od 20 lat i od samego początku zapewniamy wszystkim naszym Klientom najwyższy poziom obsługi handlowej. W aglomeracji poznańskiej prowadzimy również salony firmowe, które są dla nas źródłem bezcennych informacji o funkcjonowaniu placówek detalicznych sprzedających markową bieliznę. Wiedza ta pozwala nam z roku na rok poprawiać jakość obsługi naszych Klientów i jeszcze skuteczniej wspierac naszych partnerów handlowych.

Jako specjalistyczny dystrybutor zajmujemy się obsługą handlową klientów na polskim rynku, kontraktacjami kolekcji, marketingiem i pomagamy rozwiązywać wszelkie sprawy, jakie mogą pojawić się w trakcie współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami.

Wszystkie marki reprezentowane obecnie przez nas na polskim rynku zostały przez naszą firmę starannie sprawdzone pod kątem profesjonalizmu w działaniu i możemy zagwarantować naszym Klientom, że jest to absolutna ekstraklasa europejska. Solidne i terminowe dostawy, bardzo wysoka jakość produktów, doskonały design, bogate kolekcje na każdy sezon to zdecydowanie największe atuty tych firm. Polecamy również zapoznać się z informacjami zamieszczonymi bezpośrednio na stronach internetowych naszych partnerów handlowych.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, ze możemy naszą pracą pomagać bardzo wielu polskim firmom i przyczyniać się od ich dynamicznego rozwoju. I to jest głównym celem naszego działania i pozwala nam z wielkim optymizmem i satysfakcją patrzeć w przyszłość!

 

Życzę wielu sukcesów, serdecznie pozdrawiam!
Maciej Waszak - właściciel - MIREXIM Distribution