GOTZBURG to doskonale znana od wielu lat na europejskich rynkach marka bielizny męskiej, która produkowana jest w Niemczech. W Polsce sprzedawana jest od kilku lat z ciagle wzrastającym powodzeniem. Jako wyłączny przedstawiciel tej firmy na polskim rynku jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym kontrahentom tak wspaniałą kolekcję bielizny męskiej.

Cała kolekcja dzieli się na dwie grupy. Pierwsza to oferta bazowa dostępna w sprzedaży dla wszystkich przez cały rok i składająca się z kilku grup podstawowych artykułów: slipów, bokserek, podkoszulek, T-Shirtów występujących w gamie podstawowych kolorów: białym, czarnym, grafitowym czy granatowym. Muszę tutaj wspomnieć o podkoszulkach męskich w tzw. dwupakach (po 2 szt. w jednym opakowaniu) czy slipach lub bokserkach w trzypakach ( po 3 szt. w jednym opakowaniu).

Druga część kolekcji marki GOTZBURG to pojawiające się dwa razy do roku kolekcje sezonowe Wiosna/Lato i Jesień/Zima. W nich znajdziemy przepiękne pidżamy oraz wiele produktów drobnej bielizny produkowanych przy wykorzystaniu najmodniejszych tkanin stosowanych w produkcji bielizny męskiej. Absolutnym hitem ostatnich dwóch sezonów są pidżamy z bawełny merceryzowanej, a także slipy i bokserki z wiskozy.

GOTZBURG jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek bielizny męskiej na naszym rynku. Wielu naszych stałych klientów, którzy zdecydowali się nawiązać współpracę z firmą Gotzburg jest bardzo zadowolona z doskonałej jakości produktów, ciekawego wzornictwa, i twierdzi, że jest to jedna z najszybciej sprzedających się grup towarowych w ich sklepach. Pozwala im to na osiąganie doskonałych rezultatów sprzedaży i przyczynia się do dynamicznego rozwoju grupy zadowolonych, stałych klientów.

Odpowiemy Tobie na każde pytanie na temat marki GOTZBURG, tylko zadzwoń do nas pod numer 061 6616857 lub wyślij maila. Zapraszamy do współpracy. Tej oferty nie możesz przegapić! Twoi klienci na nią czekają!

Pozdrawiam serdecznie

Maciej Waszak
MIREXIM Distribution

>> Więcej na stronie producenta