Gdzie kupić

Jeżeli chcą Państwo kupić prezentowane przez nas produkty, prosimy skontaktować się z nami za pomocą formularza zamieszczonego obok, KONIECZNIE PODAJĄC interesującą Państwa LOKALIZACJĘ. Prześlemy informację o sklepach w Państwa okolicy, w których prezentowane w serwisie towary są dostępne w sprzedaży detalicznej.

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze specjalistycznymi sklepami z dużym doświadczeniem, co gwarantuje Państwu wysoki poziom obsługi i odpowiedni wybór produktów. Jesteśmy również przekonani, że będziecie mogli cieszyć się doskonałą jakością zakupionych towarów przez długi czas.

Jeżeli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach to zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów firmowych, gdzie znajdziesz bardzo duży wybór pokazywanych w tym serwisie produktów.

BODYLOOK.PL  Salony ekskluzywnej bielizny
ul. Poznańska 6
Swarzędz, Centrum Handlowe ETC

BODYLOOK.PL Salony ekskluzywnej bielizny
ul. Szwajcarska 14
Poznań, Centrum Handlowe M1

BODYLOOK.PL Salony ekskluzywnej bielizny
ul. Maltańska 1
Poznań, Galeria MALTAKorzystając z formularza "Gdzie kupić?" i "Kontakt" wyrażasz zgodę na wykorzystanie podanych imienia i nazwiska, telefonu, a także adresu e-mail do celów marketingowych i reklamowych firmy P.H. Mirexim. Jednocześnie zaznaczamy, że gromadzone w ten sposób dane nie zostaną pod żadnym pozorem udostępnione osobom trzecim. Dane są przechwywane i wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883).

Chcę otrzymywać Newsletter