CAWO Frottier to doskonały niemiecki producent artykułów z frotty, który specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych szlafroków i ręczników. Wszystkie kolekcje produkowane przez firmę CAWO to produkty absolutnie najwyższej jakości. Produkty tej firmy można spotkać tylko w hotelach 5 -cio gwiazdkowych i ekskluzywnych obiektach SPA oraz w sklepach oferujących tekstylia domowe z "najwyższej półki". CAWO Frottier jest uznawane za lidera rynku niemieckiego w swojej branży. Firma ta eksportuje swoje produkty do wielu krajów świata, w tym także do Polski.

Kolekcja szlafroków i ręczników dzieli się na dwie grupy produktów: ofertę bazową dostępną przez cały rok oraz kolekcje sezonowe wprowadzane do sprzedaży dwa razy w roku. W kolekcjach sezonowych proponowane są interesujące, modne kompozycje kolorystyczne.

CAWO to zdecydowanie największa oferta szlafroków i ręczników z oferowana polskim klientom. Jesteśmy przekonani, iż kolekcja ta jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta naszych klientów detalicznych.

Do współpracy zapraszamy sklepy, hotele, pensjonaty, ośrodki odnowy biologicznej i inne podobne placówki. Zapraszamy wszystkich, którzy jakość i trwałość stawiają na pierwszym miejscu.
Jako wyłączny przedstawiciel handlowy w Polsce jesteśmy bardzo dumni, iż możemy sprzedawać kolekcje tak wysokiej klasy i jesteśmy przekonani, że ta oferta przyczyni sie do dynamicznego rozwoju firm naszych kontrahentów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kolekcji CAWO Frottier, kliknij na link znajdujący się poniżej na stronie lub zadzwoń pod numer 061 6616857, możesz także skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w panelu Kontakt.

Serdecznie pozdrawiam
Maciej Waszak - MIREXIM Distribution


 

>> Więcej na stronie producenta