Szczegóły aktualności

Zobacz więcej zdjęć

decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco

Modna kąpiel słoneczna z SUNFLAIR Beach Fashion 2011

Kolekcja SUNFLAIR Beach Fashion 2011 jest świeża, młodzieńcza i bardzo modna. Wyróżnia się obfitością modeli i ich zróżnicowaniem: zawiera wszystko, czego kobieta potrzebuje na basenie czy na plaży, podczas opalania lub wizyty w spa&wellness. Obszerność kolekcji pozwala odpowiedzieć na bardzo różnorodne potrzeby kobiet.

Bazę stanowią sprawdzone style we wszystkich dostępnych rozmiarach (36-56, miseczki od A do H), co odpowiada najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Ostatnich kilka lat pokazało, że kobiety pragną modnych kolorów i niezwykłych deseni we wszystkich rozmiarach i miseczkach. Bardzo modne są tankini i dopasowane dodatki. W nowej kolekcji każda linia ma pareo, spódnicę lub sukienkę, tunikę lub spodnie plażowe. Bogate doświadczenie w projektowaniu mody plażowej ponad wszystko gwarantuje doskonałe podtrzymanie biustu. Bez względu na to czy biustonosz jest na fiszbinach, czy bez nich, czy miseczki są miękkie, czy usztywniane: biust zawsze jest dyskretnie i komfortowo modelowany. Przekłada się to na doskonały wygląd i samopoczucie.

Tankini dla przyszłych mam zostało bardzo pozytywnie przyjęte, co pokazuje na duże zapotrzebowanie w tej kategorii mody. SUNFLAIR Beach Fashion kontynuuje ten kierunek w kolekcji 2011. Modele Beautyform również są wielkim sukcesem. Linia z 41% dodatkiem Lycry modeluje figurę w sposób zarazem skuteczny i delikatny. Teraz istotne miejsce w asortymencie zajmuje ponadto lżejsza wersja Beautyform z 76% mikrofibry i 24% Lycry.

Akcenty kolorów zostały po mistrzowsku połączone z atrakcyjnym designem. Nowoczesna przejrzystość spotyka się z lekką, młodzieńczą wesołością. SUNFLAIR znany jest od lat z jasnych i różnorodnych kolorów. Nowa kolekcja niczego tu nie zmienia. Jendak nowe projekty, zgodnie z trendami. ograniczają bogactwo gamy kolorów. W poszczególnych liniach stosuje się kilka barw, a różnorodność realizowana jest dzięki delikatnym niuansom stopniowania kolorów i obfitości modeli kostiumów kąpielowych w kolekcji. Daje się zauważyć częste użycie szarości i antracytu, jako obramowania dla jasnych kolorów. Można wręcz powiedzieć, że szarość stała się nową czernią w modzie plażowej. Pojawiają się również zestawienia z bielą czy rozjaśnioną zielenią. Oko przyciągają motywy kwiatowe, ale i wzory graficzne.

Kolekcja wykonana jest z materiałów high tech w trosce o maksymalną wygodę i dobre samopoczucie. W tym sezonie Sunflair postawił na sprawdzone materiały. Własna marka Supersun z 72% poliamidu i 28% Lycry ma nadal mocną pozycję. Pojawia się również tkanina "Revolutional" włoskiego producenta Carvico, której szczególną odmianą jest czarna Lycra XtraLife.

Główną linią kolekcji 2011 jest "Sailor" - marynistyczna seria z motywami łodzi rybackich i dominującymi odcieniami niebieskiego, brązów, żółci i koloru drewna. Ta bardzo bogata linia zawiera kostiumy kąpielowe, bikini i tankini oraz liczne dodatki: pareo, spódniczki, tuniki, sukienki i modele typu multistyle (do noszenia jako sukienki lub spódniczki). Kolekcja zawiera ponadto 31 innych linii, m. in. Romance, City Style, Hollywood, Miracle, Batik, Fruity, Mermaid, Laguna, Deep Sea.