Szczegóły aktualności

Zobacz więcej zdjęć

decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco
decorina home deco

Ekskluzywna kolekcja OPERA Swim Fascination - Wiosna/Lato 2011

Kolekcja Opera Swim Fascination Wiosna/Lato 2011 to mnogość nowych pomysłów i powiew retro w wyjątkowo eleganckiej formie. Wyrafinowana elegancja na plaży, na basenie, w centrum spa i wellness. Intrygująca moda plażowa dopracowana w najdrobniejszych detalach, w rozmiarach od 36 do 50 i miseczkach od A do H.

Bayreuth. OPERA Swim Fascination przez lata pielęgnowała wyszukaną elegancję w dziedzinie swimwear i mody plażowej. Tak się stało również w tym roku, w szczególnie atrakcyjny sposób. Centralnym nurtem kolekcji są urocze koncepcje retro i wąska gama perfekcyjnie zharmonizowanych i ekscytujących kolorów. Kolekcja 2011 - zgodnie z zapowiedziami - jest modna, wyjątkowa, kreatywna, zapierająca dech i olśniewająca.

Kostiumy kąpielowe są doskonale dopasowane, a biust otrzymuje oddzielne i praktyczne wsparcie we wszystkich modelach. Wzmocnienia w dolnej części, tiul z Lycrą, wewnętrzne fiszbiny, usztywniane miseczki gwarantują najlepsze możliwe podtrzymanie i komfort noszenia.

W nadchodzącym sezonie OPERA wprowadza na plażę tchnienie Hollywood. Pojawiają się przyciągające wzrok niebieskie kropki, piękne złote nici czy połyskliwe materiały i detale. Gama barw w poszczególnych kostiumach jest ściśle ograniczona, co jeszcze bardziej podkreśla efekt całości. Mistrzostwo detali wyraża się również w dodatkach. Eleganckie pasy, delikatne dekoracyjne elementy na ramiączkach, przy dekolcie czy wszywanych paskach. Wszystko to uzupełnione jest o tasiemki i frędzelki, a w przypadku linii Sophia o robiący wrażenie, elegancki zamek błyskawiczny przy dekolcie i na spódniczce.

Modne wzornictwo w połączeniu z materiałami najwyższej jakości pozwala czuć się swietnie, dlatego jako produkt z House of Riedl, OPERA słynie z perfekcyjnego dopasowania i doskonałego wykończenia. Lycra, XtraLife Lycra i BlackXtraLife Lycra gwarantują najwyższą jakość użytych materiałów. Wykorzystana jest także delikatna i "Rewolucyjna" Lycra z Carvico.

Tegoroczne linie

Grace - główna, niebieska linia z subtelnymi białymi wstawkami. W dodatku do kostiumów kąpielowych bikini, tankini, tak zwany "falbankowy kostium" perfekcyjnie dopełnia styl retro tej linii. Uzupełnieniem strojów kąpielowych są jak zawsze nakrycia w postaci sukienki i spódniczki.

Na kolekcję składają się również linie: Gina, Julia, Sharon, Audrey, Kim, Sophia, Jodie, Jennifer, Kate, Michelle, Katherine, Rita, Diane, Ellen.