Aktualności

    Modna kąpiel słoneczna z SUNFLAIR Beach Fashion 201122.04.2011

Kolekcja SUNFLAIR Beach Fashion 2011 jest świeża, młodzieńcza i bardzo modna. Wyróżnia się obfitością modeli i ich zróżnicowaniem: zawiera wszystko, czego kobieta potrzebuje na basenie czy na plaży, podczas opalania lub wizyty w spa&wellness. Obszerność kolekcji pozwala odpowiedzieć na bardzo różnorodne potrzeby kobiet.

Czytaj dalej...

    Ekskluzywna kolekcja OPERA Swim Fascination - Wiosna/Lato 201125.03.2011

Kolekcja Opera Swim Fascination Wiosna/Lato 2011 to mnogość nowych pomysłów i powiew retro w wyjątkowo eleganckiej formie. Wyrafinowana elegancja na plaży, na basenie, w centrum spa i wellness. Intrygująca moda plażowa dopracowana w najdrobniejszych detalach, w rozmiarach od 36 do 50 i miseczkach od A do H.

Czytaj dalej...

    Speidel - Z miłości do bielizny - Wiosna/Lato 2011 (MMI)18.02.2011

Specjalista od kobiecej bielizny, jakim jest marka Speidel, w najnowszej kolekcji promuje piękną, kobiecą sylwetkę, która kształtowana jest przez perfekcyjnie dobraną bieliznę oraz szlachetne, naturalne barwy. Pierwszoplanową rolę odgrywa elegancki i romantyczny zarazem odcień szampana w zestawieniu z pudrowymi pastelami i delikatną szarością oraz głębokim odcieniem niebieskiego charakterystycznym dla kamienia lapis lazuli. Bieliznę w kolorze szykownej kości słoniowej ożywiają również odcienie płatków kwiatów - subtelnej, lekko zaróżowionej magnolii i cukierkowo różowej dalii.

Czytaj dalej...

    Taubert - Emocje do założenia - Wiosna/Lato 2011 (MMI)14.02.2011

Kolekcja wellness marki Taubert na wiosnę-lato 2011 Marka Taubert przygotowała wyjątkową kolekcję dla kobiet pozwalającą im na pełen relaks, gdy tego potrzebują. Ogromną wagę przywiązano do detali, wierząc, że to one decydują o maksymalnej i wygodzie i urodzie produktu. Dzięki temu wakacje albo popołudnia i wieczory spędzone w domu po stresującym dniu staną się prawdziwą przyjemnością i radością. Wyciszenie, wytchnienie, "well-being", czyli dobre samopoczucie będą teraz łatwiejsze do osiągnięcia.

Czytaj dalej...

    Rozwój wymaga odwagi - wywiad dla Modnej Bielizny25.01.2011

Rozmowa z Maciejem Waszakiem, właścicielem firmy MIREXIM Distribution Modna Bielizna: Firma Mirexim Distribution, której jest Pan właścicielem, istnieje już dwadzieścia lat. Jakie były początki działalności i skąd pomysł na taki właśnie profil firmy? Maciej Waszak: Pomysł pojawił się zupełnie przypadkiem. Moja mamy poszukiwała dla siebie bielizny nocnej, był koniec lat 80. i wtedy były problemy z zakupem tego asortymentu,? stare? państwowe struktury handlowe były w większości w likwidacji, a nowe, prywatne, dopiero raczkowały, przynajmniej w Poznaniu tak było. W tym czasie prowadziłem sklep z odzieżą damską i chcąc mamie pomóc w poszukiwaniach, dotarłem do firmy Prima z Biłgoraja.

Czytaj dalej...

1      2      3      4      5      6      7      następna ››